אינדקס
חברות
www.shaar-pm.com
שער ניהול פרויקטים ומכרזים

"שער" מספקת שירותים מקצועיים בתחום ניהול פרוייקטים, לרבות ניהול לוחות זמנים, ניהול סיכונים, בקרה תקציבית, הכנת מכרזי רכש בפרוייקטים והכנת הצעות במענה למכרזים.

"שער" יכולה לקבל אחריות על הובלת פעילויות מקצה לקצה, או להתמקד בסיוע נקודתי במקומות בהם הלקוח זקוק לתמיכה, סיוע או תגבור.

הערך המוסף של "שער" בא לידי ביטוי משמעותי במגה-פרוייקטים ובפרוייקטי System of Systems, ובעיקר כאלה בהם קיים שילוב של מורכבות הנדסית רבה ואתגרים ניהוליים משמעותיים.

"שער" פעילה בתחומי הבינוי והתשתית, המים, האנרגיה והתחבורה, בגופי אינטגרציה בתחום ה- Homeland Security ובתעשיות הביטחוניות; "שער" הינה גם ספק מוכר של משהב"ט.

התועלות המובטחות ללקוחות "שער" כוללות הגדלת הסיכוי לעמידה ביעדי הפרוייקט, כתוצאה מתכנון קפדני ובקרה צמודה של לוחות הזמנים כמו גם מזיהוי מוקדם וטיפול בסיכוני הפרוייקט; חיסכון כספי הנובע מבקרת תקציב הדוקה. בנוסף, צפוי שיפור בסיכויי ההתמודדות במכרזים עקב כתיבתם וניהולם באופן אופטימלי ותוך יישום שיטות מתקדמות לניהול מכרזים.

"שער" מאפשרת ללקוחותיה לנהל את הפרוייקטים "בראש שקט", להתעמק בהתמודדות עם הבעיות ההנדסיות והטכניות, בעוד "שער" מסייעת בהתמודדות עם האתגרים הניהוליים הנלווים.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013