אינדקס
חברות
www.alumeshet.co.il
אלום עשת

אלום עשת הוקמה מתוך חזון המשמש כנר לרגלינו עד היום, ומוביל אותנו בדרך להגשמת יעדים חדשים:

להיות החברה המובילה והאיכותית בישראל לביצוע פרויקטים מורכבים של מעטפת בניין. להיות חברה צומחת, מתפתחת, מובילת שוק, אשר מתנהלת ע”פ תהליכים ברורים וביעילות. למסד יחסי גומלין אמיתיים וארוכי טווח עם שותפינו, העובדים, הלקוחות והספקים.

כדי להגשים את החזון הלכה למעשה, אנו מקפידים לדבוק בכל אחד מהערכים שהם חלק מה-“אני מאמין” של אלום עשת: עמידה ביעדים, מצוינות, חדוות עשייה, חדשנות, שותפות, פיתוח האנשים, יושרה.

אלום עשת הוקמה בשנת 1980 ע”י שמעון מנדז’וך ומשה אופנהיים, כחברה המספקת מגוון רחב של פתרונות אדריכליים בתחום האלומיניום, הפלדה והזיגוג.

כיום, אלום עשת היא החברה המובילה והאיכותית בישראל בתחום מעטפת הבניין, המתכננת, מייצרת ומבצעת פרויקטים מורכבים של מעטפת בניין למגדלי משרדים, למגורי יוקרה ולמבני ציבור.

מחלקת התכנון וההנדסה של אלום עשת היא הגדולה והמנוסה בישראל. חטיבת הייצור מתפרשת על פני שני מפעלים המשתרעים על פני 15,000 מ״ר. בכל אחד ממפעלי הייצור, מערך מכונות מהמתקדמים בעולם, הפועל תחת בקרת איכות ותקנים מחמירים, המבטיחים איכות מוצר גבוהה במיוחד.

כמי שחרטה על דגלה מצוינות וחדשנות כערכים מובילים, אלום עשת שמה דגש על מעטפות מורכבות, חכמות וחסכוניות באנרגיה, כמו גם חומרים ושיטות חיפוי מתקדמות למבנים, יחד עם מוצרי מיגון שונים.

לאורך השנים מספקת אלום עשת לשוק המגדלים הצומח, על אתגריו ההולכים וגדלים מידי יום, את הפתרונות המתקדמים, היעילים והמותאמים ביותר לשיפור צריכת האנרגיה של הבניין, לנוחות המשתמשים בו ולמורכבות ההנדסית המתפתחת.

בראש ובראשונה, עקרונות הבסיס של החברה הינם תכנון וביצוע מדויק ואיכותי, ניהול פרויקט נכון, תוך שותפות עם צוות התכנון וההקמה, ויושרה והגינות כלפי שותפינו – הלקוחות, העובדים והספקים.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013