אינדקס
חברות
www.azorim.co.il
אזורים
5161*

אזורים יוזמת ומתכננת פרויקטים בישראל כבר למעלה מ-50 שנים. מדובר על יותר מיובל של דיוק ותשומת לב לצרכי דיירים, אדריכלות עדכנית ושירות לקוחות מסור, אשר הובילו אותנו להיות אחת מהחברות הוותיקות בישראל בתחום הנדל"ן.
אזורים הינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל-אביב. בעל השליטה בחברה הינו איש העסקים הבינלאומי מר הרשי פרידמן.

אנחנו באזורים מאמינים באנשים, ובאנשים המקיפים אותם. לכן, מעבר לתכנון מוקפד ומתקדם, אנחנו מובילים תפיסת חיים ששמה את הקהילה במרכז.
בבסיס כל אחד מעשרות הפרויקטים שלנו קיים איזון בין פרטיות חיי המשפחה לבין הקשר עם השכנים החדשים. לחיות בדירה של אזורים, זה ליהנות מתחושה מיוחדת של שייכות.

הפרויקטים שלנו מתוכננים כשבמרכזם חשיבה על אופי הסביבה והמרחב הציבורי ומציאת פתרונות חכמים אשר יאפשרו לקיים חיים עשירים, מעניינים ויצירתיים ביחד. למשל, מתחמי פנאי, מתקנים ציבוריים, מרכזים מסחריים ומרחבים ירוקים, המותאמים לאופי ולצרכי הדיירים.

אזורים פעילה כיום גם בפרויקטים של פינוי בינוי ומקדמת תכנון של כ- 7,000 יח״ד. אנו מאמינים שאזורים תהיה בין החברות אשר יובילו את השוק בעתיד גם בתחום ההתחדשות עירונית ורואים בהתחדשות עירונית של מתחמים הזדמנות לתכנן מחדש מארג שכונות מגורים בהתאם לערכי הקהילתיות של החברה תוך שאנו מאפשרים זינוק באיכות החיים של התושבים הקיימים ואיכות חיים גבוהה מאוד גם לדיירים החדשים שיצטרפו לקהילה.

בנוסף נכנסנו לאחרונה לתחום דיור להשכרה, אנחנו רואים בפעילות הדיור להשכרה מנוע צמיחה בעל סינרגיה גבוהה לפעילות הליבה. אנו מאמינים כי שוק הדיור להשכרה המוסדי יצמח בקצב גבוה בעשורים הקרובים ואנו נשאף להובילו.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013