אינג' משה טאובין

משה טאובין החל לעבוד בענף הבנייה בשנת 1978 כמתכנן קונסטרוקציה, מאז כמעט 40 שנים חלפו וטאובין ניהל עשרות פרויקטים שונים ומגוונים.

 

טאובין ניהל פרויקטים טרומיים במפעל אשקובית, במהלך שנות השמונים הצטרף לסולל בונה וניהל פרויקטים במרחב ירושלים; מוזיאון ארצות המקרא, בית פג'ו, מרכזים מסחריים, מפעלים בהר חוצבים ויחידות דיור בשכונת רמות.

שנות התשעים אצל טאובין התאפיינו בבנייה של מבנים לשימור שהבולט מהם היה פרויקט ממילא בירושלים, הן המגורים והן המרכז המסחרי עם דרישות אדריכליות יוצאות דופן והנחיות לשימור מבנים מחמירים ביותר.

 

בשנות ה- 2000 ניהל טאובין את פרויקט מרכז בריאות הנפש בכלא רמלה, הקים מחלפים בכביש 6 והמשיך על הדרך אותה סלל לניהול שני מבנים בכלא ב"ש. עוד בשנות ה- 2000 ניהל טאובין את הקמת מחנות צה"ל בשומריה, פרויקט מגורים בנתניה וניהול פרויקט קניון גבעתיים, עשור עמוס מאוד והגענו רק עד לשנת 2005...

עד סוף העשור עוד ניהול טאובין פרויקט תשתית לטורבינת גז בתחנת כח צפית של חב' החשמל, הקים את הלשב"יה (עיר לאימוני לוחמת שטח בנוי) הגדולה ביותר עבור משרד הבטחון, ועמד בראש הקמת פרויקט מתקן התפלת מי ים בחדרה.

 

בשנת 2010 ניהל את הקמת קניון ב"ש, לאחר מכן הקים בריכות איגום ענקיות עבור מקורות בפלמחים, משם המשיך להקמת מערך מעכלים אנארוביים בשפד"ן תוך פיתוח שיטות ביצוע ייחודיות. בשנים האחרונות מנהל טאובין את אחד הפרויקטים המורכבים ביותר עבור משרד הבטחון והוא לא עוצר לרגע.

  

כל פרויקט של טאובין מנוהל בהצלחה יתרה תוך שמירה על לוחות הזמנים ותקציב, המסירות של טאובין, האחריות והמקצועיות הובילו אותו לפרויקטים המורכבים והמרשימים בישראל. טאובין מנהל את הפרויקטים, מחנך ומכשיר את דור העתיד תוך ראיה מערכתית, מחשבה ארוכת טווח, מקצועיות וחתירה לידע בלתי מתפשרת.

הסוד הקטן של טאובין טמון בכיסו הקידמי של חולצתו, לוח שנה קטן בצורת פנקס עליו הוא מנהל את כל משימותיו והפרויקטים שלו. עדיין מחפשים ברחבי העולם פנקסים נוספים בשבילו מאחר וקשה מאוד להשיג אותם כעת.

תודה רבה לך משה טאובין, בזכותך בוצעו ומבוצעים בישראל הפרויקטים המורכבים ביותר בהצלחה יתרה!

   

על החתום:

מהנדס דני מריאן- יו"ר

מהנדס ראובן לבאון- חבר

מהנדס גבי טרכטנברג- חבר

מהנדסת אורלי אינדיצקי- חברה

מהנדס איל רביב- חבר

אינג' משה טאובין

 

 

אודות האיגוד  
אודות
הצטרפות לאיגוד
בדיקת סטטוס חברות באיגוד
תאים מקצועים
פרסי האיגוד
קטגוריות הפרס והזוכים
פרסי האיגוד
תקנון הפרס
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2017
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2015
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2013
מקבלי פרסי האיגוד בשנת 2011
פרס צייטלין
פרס סטודנטים
פעילות האיגוד במכון התקנים
בוררים ומומחים
רגולציה וקשרי ממשל
פורום בטיחות
הטבות לחברים
רישוי ורישום מהנדסים
מרכז ההדרכה וההכשרה
הכשרות פנים ארגוניות
אינדקס חברות
צור קשר
דף הבית    |   צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
עקוב אחרינו בטוויטר
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013