ד"ר אורי שקד

 

 

 

 

ד"ר אורי שקד

 

חבר ועד בתא מקצועי ניהול פרויקטים הנבחר

 

 

 

חברי איגוד נכבדים,

 

 

אני מאמין שלכל אדם יש חובה לתרום לחברה בה הוא חי. חברותי באיגוד היא עבורי הדרך לתרום לסביבה המקצועית בה אני פועל ועוסק והיא מבחינתי שליחות ציבורית. כבר בתחילת דרכי הייתי שותף להסכם שהחזיר את האיגוד ללשכת המהנדסים לאחר נתק של שנים.

  

אני מאמין שהאיגוד הוא הפלטפורמה בה ניתן לקדם נושאים מקצועיים רבים. מכיוון שכך אני מבקש להמשיך בעשיה לטובת ציבור המהנדסים בנושאים של ניהול פרויקטים. אני שותף בועדת התקינה של ניהול פרויקטים. במסגרת זו מנעתי רגולציה ותקינה מסוכנת לציבור המהנדסים.

  

אני מאמין שתפקיד האיגוד הוא להכשיר את המהנדסים בהמשך להכשרה הפורמלית שהם מקבלים במוסדות להשכלה גבוהה. יזמתי וניהלתי מקצועית במסגרת האיגוד קורסי הכשרה מקצועית בתחום ניהול הפרויקטים ונושאים נלווים לו. בכוונתי ליזום ולהוסיף למערך ההדרכה קורסי הכשרה נוספים בתחומים מתפתחים כמן BIM, שיטות התקשרות חדשות ועוד.

  

אני מאמין שההנדסה בענף הבניה והתשתיות עומדת בפני אתגרים רבים מיסוד הרגולציה בענף. יש ביכולתי וניסיוני לתרום לציבור המהנדסים במיסוד הרגולציה הנחוצה כמו "ייחוד פעולות", ולמנוע רגולציה מיותרת באמצעות תקנים/ותקנות בלתי רצויים.

 

אני מאמין שההתחדשות והחדשנות הם המקור למשיכת מהנדסים צעירים ומוכשרים לענף.
הניסיון שצברתי ביישום שיטות ניהול חדשניות כמו IPD ובמתודולוגיות ניהול תכנון וביצוע מתקדמות כמו BIM יהיה לעזר באיגוד לטובת ההתחדשות המקצועית ומשיכה של מהנדסים צעירים לפעילות באיגוד.

  

אני מאמין שתתנו בי את אמונכם ותבחרו בי לועד האיגוד באופן שיאפשר לי להמשיך ולתרום לטובת הסביבה העסקית והמקצועית בה אנו פועלים.

  

  

פירוט קו"ח ונסיון מקצועי

   

פנייה לבוחרים 30.8.2016

אודות האיגוד  
אודות
הצטרפות לאיגוד
בדיקת סטטוס חברות באיגוד
תאים מקצועים
פרסי האיגוד
פעילות האיגוד במכון התקנים
בוררים ומומחים
רגולציה וקשרי ממשל
פורום בטיחות
משולחנו של יו"ר האיגוד
הטבות לחברים
רישוי ורישום מהנדסים
מרכז ההדרכה וההכשרה
הכשרות פנים ארגוניות
אינדקס חברות
צור קשר
דף הבית    |   צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
עקוב אחרינו בטוויטר
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013