פרס הצטיינות למהנדס בתחום התשתיות לשנת 2013

דן גרונר סיים את לימודיו בטכניון לתואר ראשון בהנדסה אזרחית בשנת 1969. מאז ובמשך למעלה מ-40 שנה, הוא עוסק בתכנון, ניהול וביצוע של פרויקטים מורכבים, רב-תחומיים ומגה פרויקטים בתחום התשתיות התחבורתיות בארץ ובחו"ל.

לל

דן היה ממייסדי ומקימי חברת ד.א.ל. פיתוח והנדסה, שותף ומנהל סניף חיפה. וכן מזה חמש שנים ממקימי ובעל חברת גרונר ד.א.ל מהנדסים. חברות אלה הן מן הגדולות והמשפיעות בתחום המולטי-דיסציפלינרי של התשתיות התחבורתיות בארץ.

לל

במסגרת עבודתו וניהול משרדים אלה, תכנן וניהל דן ביד רמה, וברמה המקצועית בגבוהה ביותר, עשרות פרויקטים תחבורתיים של כבישים, מסילות ברזל, שדות תעופה ונמלים עבור הסקטור הציבורי והפרטי כגון מע"צ וממשיכיה, רכבת ישראל, רשות שדות התעופה, משרד הביטחון, חיל האוויר, נתיבי איילון, נמלי ישראל, מבני תעשייה, כביש חוצה ישראל, רשויות מקומיות ועוד.

לל

בנוסף ובמקביל לפעילותו המקצועית, מקדיש דן גרונר מזמנו במיוחד להכשרה וגידול קדר של מהנדסים צעירים בתחומו, שרבים מהם צמחו והתפתחו והם מהווים כיום למנהלים ומובילים הנדסיים בענף. כמו כן דן עוסק באופן מתמיד בקידום ציבור המהנדסים בענף בפעילותו הרבה בנושא תעריפי התכנון למול המוסדות. כמו כן יש לציין את תרומתו הרבה בנושא מפרטי הביצוע והסלילה של התשתיות התחבורתיות.

לל

איכות הפרויקטים והפתרונות הייחודיים שניתנו על ידי דן בשנות פעילותו ורמתם הגבוהה, מצביעים על הצטיינותו בכל אשר עשה, ומעמידים אותו בראש קבוצת מהנדסי התשתית הבכירים בישראל.

יחד עם הוקרתו כמהנדס מצטיין, הוועדה מציינת את דן גם כאדם ייחודי ונעים הליכות, מורה דרך לדורות ומאחלת לו להמשיך שנים רבות בדרכו רבת הפעלים.

לל
על החתום:

לל

מהנדס דני מריאן – יו"ר
פרופ' אילן ישי – חבר
מהנדס טומי עברון – חבר
מהנדס מוטי כהן – חבר
מהנדס עמי פורן - חבר

insert name
insert text

 

אודות האיגוד  
אודות
הצטרפות לאיגוד
בדיקת סטטוס חברות באיגוד
תאים מקצועים
פרסי האיגוד
קטגוריות הפרס והזוכים
פרסי האיגוד
תקנון הפרס
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2017
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2015
מקבלי פרסי האיגוד לשנת 2013
מקבלי פרסי האיגוד בשנת 2011
פרס צייטלין
פרס סטודנטים
פעילות האיגוד במכון התקנים
בוררים ומומחים
רגולציה וקשרי ממשל
פורום בטיחות
הטבות לחברים
רישוי ורישום מהנדסים
מרכז ההדרכה וההכשרה
הכשרות פנים ארגוניות
אינדקס חברות
צור קשר
דף הבית    |   צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
עקוב אחרינו בטוויטר
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013