התוצאות המפורטות בבחירות לאיגוד המהנדסים

תגיות:
26/09/16
הנבחרים, מספר המצביעים ואחוזי ההצבעה
____-_______...



חברי איגוד יקרים, 
 

 
להלן פירוט נתוני תוצאות הבחירות כפי שהתקבלו ממערכת ההצבעות:


יו"ר האיגוד - דני מריאן

698 הצבעות, 71 נמנעים
בעד-      560 מספר מצביעים, 89.31% מהמצביעים
נגד-       67  מספר מצביעים,  10.69% מהמצביעים

תא ניהול פרוייקטים (ניהול הבנייה) - 9 נציגים

1,254 הצבעות, 356 מצביעים, 18 נמנעים 

 
שם הנציגים הנבחרים מספר המצביעים אחוז מהמצביעים
1. שי מרגולין - יו"ר התא ונציג בועד 127 37.57
2. שמוליק גדרון 123 36.39
3. אורי שקד 108 31.95
4. רוני סרי 107 31.66
5. אדי קורן 106 31.36
6. עמי פורן 86 25.44
7. מיקי גרונסקי 70 20.71
8. לוזי מרגולין 68 20.12
9. יעקב גריאני 66 19.53
10. זאב הבר 63 18.64
11. יהונתן הרטוב 59 17.46
12. מוני יוקלה 57 16.86
13. אייל רביב 55 16.27
14. ישראל דצקובסקי 52 15.38
15. יוסי רזי 46 13.61
16. אמיר פרג'ון 43 12.72

תא קונסטרוקציה (מבנים) - 3 נציגים

470 הצבעות, 180 מצביעים, 1 נמנע


 
שם הנציגים הנבחרים מספר המצביעים אחוז מהמצביעים
1. ישראל דוד- יו"ר התא ונציג בועד 103 57.54
2. יאיר דיקמן 93 51.96
3. איתי לויתן 85 47.49
4. דורון שלו 84 46.93
5. זיו סלומון 35 19.55
6. שלמה ליברמן 28 15.64
7. דניאל שחם 18 10.06
8. שמואל רבין 13 7.26
9. איליה נמירובסקי 10 5.59

תא כבישים - נציג 1

38 הצבעות, 0 נמנעים

 
שם הנציג הנבחר מספר המצביעים אחוז מהמצביעים
1. ראובן לבאון - יו"ר התא ונציג בועד 13 34.21
2. חיים ליברמן 8 21.05
3. אילן ישי 6 15.79
4. מישל אלבז 5 13.16
5. אהוד רויטמן 4 10.53
6. מוטי פריד 2 5.26

תא בטיחות אש - נציג 1

8 הצבעות, 0 נמנעים

 
שם הנציג הנבחר מספר המצביעים אחוז מהמצביעים
1. יעקב פרידמן- יו"ר התא ונציג בועד 5 62.5
2. שמואל נתנאל 3 37.5

תא ביצוע - נציג 1

71 הצבעות, 51 מצביעים, 6 נמנעים

 
שם הנציגה הנבחרת מספר מצביעים אחוז מהמצביעים
1. פאולינה וייץ - יו"ר התא ונציגה בועד 26 57.78
2. חיים קירשון 20 44.44
3. נתן פרנקל 19 42.22


בתאים הבאים הוגשה מועמדות אחת שנבחרה באופן אוטמטי בכפוף לתקנון האיגוד:

יו"ר תא תנועה ותחבורה ונציג בועד - יהודה אריה

יו"ר תא גיאוטכניקה ונציג בועד - דוד דוד

יו"ר תא הנדסה סיסמית ונציג בועד - אדי ליבוביץ

יו"ר תא קיימות (בנייה ירוקה) ונציגה בועד - אורלי אינדיצקי

יו"ר תא חומרים ונציגה בועד - גלית אגרנטי

יו"ר תא מים וביוב ונציג בועד - יאיר קורנברג

יו"ר תא מנהור ונציג בועד - ארנון רוזן




על החתום,

אלכס קצף- יו"ר ועדת הבחירות
חזרה»
חדשות  
הודעות וחדשות
האיגוד בתקשורת
רגולציה וקשרי ממשל
פורום בטיחות
מחקרים ומאמרים
מגזין הנדסת בנייה ותשתיות
עתונות מקצועית
פסקי דין וענייני חוק
CTBUH - המועצה העולמית לבנייה גבוהה
תקנים להערות הציבור
חדשות fib
עדכונים פרוטוקולים ומסמכים
תרומה לקהילה
אינדקס חברות
האסיפה הכללית של האיגוד
בחירות 2016 באיגוד
דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
עקוב אחרינו בטוויטר
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013