אינדקס
חברות
www.sky-line.co.il
סקייליין עגורנים

חברת סקייליין עגורנים וטכנולוגיות היא החברה הגדולה והמובילה בענף עגורני הצריח בישראל, המתמחה בהשכרה, שירות ומכירה של כל סוגי העגורנים.
כמובילת התחום בענף הבנייה הישראלי, הקימה חברת סקייליין את המרכז הלוגיסטי לעגורנים הגדול והטכנולוגי ביותר בישראל וברשותה צי עגורנים המונה מאות עגורנים המיועדים לכל סוגי הפרויקטים – מסחריים, ציבוריים ופרטיים.
החברה מעסיקה צוותים של מקצוענים בענף העגורנים הכוללים מהנדסים, טכנאים, מסגרים, חשמלאים, צוותי פירוק והרכבה ואנשי שטח המטפלים בציוד העגורנים המתקדם בעולם ובעלי רקורד בביצוע הפרויקטים הגדולים והמתקדמים בישראל.
בנוסף למגוון רחב של דגמי עגורנים וציוד עזר, לסקייליין מערך מחקר ופיתוח פורץ דרך לטכנולוגיות המיוצרות במרכז הלוגיסטי של סקייליין בישראל.
לרשות החברה עגורנים המטפסים ע"ג מעטפת בניינים, מתקן הזנה עצמאי לחומרי בניין, דגמי עגורנים ייחודיים ובלעדיים לסקייליין, מערכות חכמות למניעת התנגשות עגורנים, שילוט דיגיטלי בטוח לעגורני צריח ועוד. כמה מפתרונות אלה הינם פטנטים רשומים של חברת סקייליין עגורנים המציבים את החברה בחוד החנית של ענף העגורנים בישראל ובשוק הבינלאומי מבחינה טכנולוגית ומקצועית.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013