אינדקס
חברות
www.ashtrom.co.il
אשקריט

אשקריט מפעלים לבנייה מתועשת" היא חברה מקבוצת אשטרום אשר נוסדה בשנת 1963 ונחשבת לאחת החברות מובילות בישראל בייצור, תכנון, שינוע והרכבה של אלמנטים מתועשים.

 מפעלי אשקריט באשדוד משלבים חדשנות טכנולוגית עם ניסיון ויכולות בהיקפים הגדולים בישראל. המפעלים משתרעים על פני שטח של כ- 100 דונם והם בעלי יכולות ייצור של יותר מ-120,000 מ"ק בטון בשנה. במפעלים מועסקים למעלה מ-150 עובדים וביניהם מהנדסים, אנשי שיווק, אנשי מזכירות, כספים, הנהלת חשבונות, מנהלי ייצור, מנהלי קווים, מפעילי תחנות בטון, שופליסטים, קושרים, מנופאים, ונציגי שירות לקוחות.

מפעלי אשקריט מהווים One Stop Shop. השיפור המהותי בשירות ללקוחות החברה נוצר עם הריכוז של כל מחלקות וזרועות החברה תחת קורת גג אחת. המהלך מניב שירשור אינפורמציה אפקטיבי ויעיל בין כל מחלקות החברה ומאפשר לאשקריט להעניק טיפול אישי, יעיל ומקצועי ביותר לכל לקוח ולקוח.

מפעלי אשקריט מציגים יכולות גבוהות במיוחד בייצור אלמנטים מתועשים מבטון לענף הבנייה. בזכות עשרות קווי ייצור וטכנולוגיה מתקדמת, כמו מערכת הזנת הבטון הרובוטית, ניתן לייצר במפעליה למעלה מ-540,000 לוח"דים ויותר מ-1,500 יחידות דיור מתועשות בכל שנה. במפעלים מעבדה מתקדמת לביקורת איכות, המספקת מענה הנדסי מקיף ויעיל לפרויקטים בכל היקף מתבקש.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013