אינדקס
חברות
www.tahal.com
תהל מהנדסים יועצים בע"מ

קבוצת תהל הינה חברה בינלאומית מובילה לפרויקטים של פיתוח תשתית בת קיימא בכל העולם. מראשית דרכה בשנת 1952, ראתה עצמה החברה מחויבת למקצוענות ולאיכות ללא פשרות. חתירת החברה למצוינות הובילה להצלחתם של מאות פרויקטים בניהולה בתחומי המים, השפכים החקלאות, הפסולת והגז הטבעי עבור משרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות, ארגונים ציבוריים וחברות פרטיות ביותר מ-05 מדינות. תהל מספקת מגוון מוצרים מקצה לקצה, תחת קורת גג אחת, המקיפים את כל שלבי הפרויקט – החל בשלבי התכנון, תכן הנדסי, מימון, פיקוח, ניהול, בנייה והקמה, וכלה בתפעול ותחזוקה.כאחת החברות המובילות בעולם בפיתוח תשתיות, צברה ניסיון נרחב במהלך שנות פעילותה ופיתחה מערך בינלאומי של שותפים המסייעים לה בייזום, תכנון והוצאתם לפועל של פרויקטים.

חטיבת ההנדסה מובילה את פעילות החברה בארץ, ומציעה פתרונות מקיפים, איכותיים וחדשניים למשרדי ממשלה, רשויות מקומיות, חברות ויזמים פרטיים. החטיבה משלבת ידע רב-תחומי ייחודי – החל משלב התכנון האסטרטגי ועד ליישום – כדי להבטיח את הצלחתו של כל פרויקט תשתית. יותר מ-120 אנשי מקצוע ממגוון תחומים, הנושאים עמם את ערכי החברה, עובדים יחדיו על פיתוח פתרונות משולבים, בעלי ערך מוסף, במטרה לספק מענה מיטבי לצרכים הייחודיים של כל הלקוחות.

חברת בת לקבוצת תהל הינה פוירשטיין גזית – חברה הפועלת בתחום ההנדסה האזרחית ומתמחה בניהול כל שלבי התכנון , ניהול הביצוע והפיקוח וניהול סטטוטורי במגוון של פרויקטים בתחום זה. החברה מציגה ניסיון ומוניטין שנצברו במשך יותר מ-30 שנות התמחות בפרויקטים בתחום התשתיות , בהם בין היתר: סלילת כבישים עירוניים ובין-עירוניים, הקמת גשרים, מנהור ומנהרות תשתית, תשתיות איזוריות לתחבורה ציבורית, פיתוח איזורי תעשייה, בנייה ציבורית ופיתוח שכונות מגורים.

דף הבית    |   אזור אישי    |   קישורים   |  צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013