סיכום סיור במרכז רפואי בני ציון אשר התקיים ביום 28.12.2015

סיור במרכז הרפואי בני ציון

לכל התמונות »

 

בתאריך 28 בדצמבר 2015 נערך סיור במרכז רפואי בני ציון מטעם איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות, בו השתתפו 40 מהנדסים, אנשי אקדמיה, מתכננים, יועצים, מנהלי פרויקטים, נציגי חברות ומוסדות ציבוריים ופרטיים.

 
מרכז רפואי בני ציון נמצא בתהליך שדרוג סיסמי של המבנים, פרויקט חלוץ בישראל המוקם תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. על חשיבות הפרויקט שמענו בדברי הפתיחה של גב' קטיה קובריק, ממנהל הפיתוח והתכנון במשרד הבריאות ומארז שימקו- מנהל אדמיניסטרטיבי של מרכז הרפואי בני ציון.

 
ד"ר יעל דניאל, מהנדסת רעידות אדמה ומרכזת הסיור, הציגה את עקרונות הפעולה של מרסנים ויסקוזיים ועקרונות תכן מבנים, בליווי הדמיות של עמידות המבנים עם מרסנים. כמו כן הוצגו דוגמאות יישום בעולם והתחלות יישום בארץ.

 
מהנדס ירון אופיר הציג את שלבי סקר ותכנון שדרוג סיסמי של המרכז הרפואי בני ציון, עם צוות מתכננים ויועצים מקצועיים מהארץ ומחו"ל. בהמשך מהנדס קלמן מרקוביץ' הדגיש את השלבים במימוש הפרויקט בהתחשב בהמשך תפקוד מרכז הרפואי והלקחים שנלמדים במהלך הביצוע.

 
לאחר ההרצאות נערך סיור באתר הביצוע בליווי הסברים על ידי מהנדס ירון אופיר, את מורכבות הביצוע ניתן לראות בתמונות המצורפות.

 
אנו מודים לכל מי שהשתתף בסיור, לנציגי מרכז הרפואי בני ציון על הארגון והאירוח, תודה לד"ר יעל דניאל ומהנדס ירון אופיר על היוזמה, על ההכנה ועל אופן העברה מקצועי של ההרצאות באמצעות מצגות וסרטי הדמיה מרשימים.

 

*********************

 

תודה רבה על הסיור המעניין במרכז הרפואי בני ציון שבו מתבצע שדרוג המבנה לרעידות אדמה, תוך שימוש במרסנים ויסקוזים ויריעות FRP. ההרצאה המקצועית של ד"ר יעל דניאל על העקרונות ההנדסיים לתכן של מרסנים וההסברים על הסוגים השונים של מרסנים ומבודדי בסיס והשפעתם על התנהגות המבנה בזמן רעידות אדמה הייתה מעניינת ביותר, ונתנה את הרקע להרצאה ולסיור המקצועי של המהנדס ירון אופיר שבו נחשפנו מצד אחד להיבטים התכנונים השונים של מערכת מסוג זה ומצד שני ליישום המורכב של שדרוג בית-החולים לרעידות אדמה כאשר בית החולים ממשיך לעבוד. 

 

 

 

 

 

 

 

חזרה»
כנסים והשתלמויות  
כנסים
ימי עיון
סיורים
קורסים וסדנאות
כנסים וארועים בחו"ל
אירועים מיוחדים
אירועים משיקים
מפגשי מדור צעירים
אירועי עבר  
כנסים
ימי עיון
סיורים
קורסים
תחרות סירות קאנו מבטון
אירועים מיוחדים
דף הבית    |   צור קשר
עקוב אחרינו בפייסבוק
עקוב אחרינו בטוויטר
הצטרפו לשירות הודעות
ועדכונים בוואטסאפ
כל הזכויות שמורות איגוד המהנדסים לבניה ותשתיות בישראל © 2013